Wprowadziliśmy szereg zmian

zmianywsklepie
60 / 100 Punktacja SEO

Drodzy Klienci, na pewno zauważyliście, że nasz sklep internetowy przechodzi ostatnio szereg dość istotnych zmian, przede wszystkim widocznych “gołym okiem”. Czas na krótkie podsumowanie tego, co udało się nowego wprowadzić do naszego sklepu, a co jeszcze przed nami.

Nowy wygląd

Nowy wygląd sklepu to przede wszystkim wygoda, ponieważ mniejsze obrazy zmieniliśmy na większe obrazy produktów, oraz lepszy (szerszy niż był) układ sklepu. Zastosowaliśmy także większe ikony powiadomień, które informują Was Drodzy Klienci o nowościach, specjalnych ofertach i o promocjach, które są dostępne w sklepie.

Portfel wirtualny

Niespodzianką w naszym sklepie może być także wprowadzenie PORTFELA WIRTUALNEGO. Czym jest? To nic innego jak przechowalnia Twoich pieniędzy, które odkładasz na zakupy w naszym sklepie internetowym. Działanie portfela jest proste. Zarejestrowany klient, zasila swój portfel określoną sumą pieniędzy, którą może wykorzystać na zakupy. Pieniądze są trzymane na jego koncie sklepu. Może je z powrotem przetransferować na swoje konto bankowe. Więcej odpowiedzi uzyskasz z naszego FAQ.

Co w sytuacji gdy chcę zapłacić z tego portfela za zamówienie?

Gdy masz niewystarczającą ilość środków w swoim wirtualnym portfelu, a chcesz zrealizować nimi część zamówienia, możesz to zrobić. Po prostu suma z Twojego portfela ubędzie na poczet części realizacji Twojego zamówienia. Resztę sumy za zamówienie jednak musisz dopłacić, wybierając jeden z naszych systemów płatności.

Schowaj swoje zakupy na później

Usługa schowka działa w wielu sklepach internetowych. Często pomaga klientom, którzy chcą odłożyć zakup danego produktu na później, lub później dokonać realizacji swojego zamówienia. Pod linkiem SCHOWEK lub korzystając z górnego menu na stronie głównej, lub też przy każdym produkcie naciskając ikonkę serduszka, możecie dany produkt schować do swojego schowka.

Już w najbliższą środę przypada SZALONA ŚRODA! Rabaty sięgają w tym miesiącu aż do -50%! Zgłoś się po rabat na naszym czacie on-line.