Jakie mamy właściwie rodzaje wibratorów do seksu?

Wibratory cieszą się ogromną popularnością, ponieważ urozmaicają nasze życie intymne oraz sprawiają nam niezapomnianą przyjemność. Te solidnej wielkości gadżety erotyczne – czasem specjalnie pomniejszone są doskonałym substytutem erotycznej zabawy. Najczęściej są wykorzystywane przez kobiety, które z braku partnera seksualnego, muszą zaspokoić swoją seksualność, lecz już coraz bardziej sięgają po nie również mężczyźni. Wibratory również są doskonałym uzupełnieniem zabaw łóżkowych obojga partnerów i świetnie sprawdzają się podczas erotycznych igraszek. Ze względu na wielkość wibratorów, można je podzielić na te większe – które znakomicie sprawdzą się dla doświadczonych kobiet, jak i te mniejsze, które najczęściej wybierają osoby, które chcą użyć wibratora doraźnie – w razie ewentualnego braku partnera seksualnego. Te gadżety są najczęściej wykonane z delikatnego w dotyku silikonu – tak, aby były bezpieczne dla ciała i nie podrażniały. W naszym sklepie intymnym posiadamy ich kilkadziesiąt, ale tylko garstka cieszy się największą popularnością. Spróbujemy je Wam przedstawić. Przedstawiamy Wam Top 3 najlepszych wibratorów erotycznych.

1. Marc Dorcel – Too Much V2

Ten posiadający aż dwa silniczki gadżet erotyczny zaspokoi każdą kobietę. Wykorzystywany jest dla stymulacji punktu G u pań. Jeśli chcemy go używać, koniecznie użyjmy do niego lubrykantu lub żelu, który spotęguje doznania. Jest całkowicie bezpieczny dla ciała, bez dodatku ftalanów. Posiada aż 10 programów – dlatego każda kobieta, która go użyje, znajdzie coś idealnego dla siebie. Wymaga 4 baterii AA.

Zobacz ten produkt

2. Tender Spot

Ten czarny wibrator sprawi ogromną przyjemność kobiecie, która go użyje. Fantastycznie stymuluje punkt G, posiada aż 20 cm długości – jest całkowicie bezpieczny i wolny od ftalanów. Zasilany jest kablem USB, dlatego dość często trzeba go ładować, ale to nie sprawi większego problemu, ponieważ ten fantastyczny gadżet erotyczny znakomicie sprawdzi się w kobiecych dłoniach. Aż 7 trybów wibracji sprawi, że kobieta poczuje się spełniona pod każdym względem. Polecany jest szczególnie samotnym paniom.

Zobacz ten produkt

3. Marc Dorcel G-Stormer

Ten wibrator od Marc Dorcel ma 2 mocne silniczki, które zapewnią fantastyczne uczucie kobiecie, która będzie chciała go używać dla spełnienia swoich fantazji erotycznych. Lekko zakrzywiona rączka pomoże na pewno utrzymać ten wysokiej klasy wibrator w kobiecych dłoniach. Zabawka erotyczna ma 7 trybów wibracji, przez co może zapewnić kilka rodzajów intensywności. Wibrator jest całkowicie wodoodporny, dlatego można też używać go podczas erotycznych kąpieli.

Zobacz ten produkt

Mamy nadzieję, że przedstawiony ranking – Top 3 najlepszych wibratorów erotycznych, okażę się pomocna przy wyborze tych małych gadżetów erotycznych. Należy pamiętać, aby przy każdej zabawie używać dobrej jakości lubrykantów, które nie tylko nawilżą ale również zabezpieczą przed ewentualnymi otarciami.