Reklamacje i zwroty

PROCEDURA ZWROTU

1. Na zwrot towaru jest 14 dni.

2. Odeślij zakupiony produkt w nieuszkodzonym stanie i w oryginalnym opakowaniu wraz z całą jego zawartością. Do przesyłki dołacz również dowód zakupu (paragon lub Faktura VAT).

3. Dołącz do przesyłki pisemne oświadczenie, w którym zawrzesz chęć zwrotu produktu, a także numer konta, na które zostanie przekazany zwrot pieniędzy. Nie musisz podawać przyczyny zwrotu. Kliknij TUTAJ aby pobrać FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWYW razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail:biuro@intymnosc24.pl. Udzielimy Ci wskazówek, jak szybko i bezproblemowo przeprowadzić procedurę zwrotu.

4. W ciągu 3 dni roboczych od otrzymania Twojej przesyłki, sprawdzimy stan przekazanego produktu (czy nie nosi śladów użytkowania, czy nie został uszkodzony lub zniszczony, czy znajduje się w oryginalnym opakowaniu z całą jego zawartością).

5. Zwroty przyjmujemy tylko dla towarów nieużywanych, czystych, pozbawionych zapachu ( np. perfumy, kremy), nie pogniecionych w oryginalnym opakowaniu.

6. Jeżeli nie odnotujemy przeciwwskazań, w ciągu 10 dni od dnia sprawdzenia zwracanego towaru, zostanie dokonany zwrot pieniędzy na załączony nr konta. Jeżeli Twój zwrot produktu zostanie odrzucony (ze względu na uszkodzenie produktu lub oznaki użytkowania), przekażemy Ci na wskazany adres e-mail informację o nieprzyjęciu zwrotu produktu. W ciągu 14 ni roboczych na wskazany adres zwrotny odeślemy produkt, pokrywając koszt przesyłki.

7. Zwracany towar wysyłasz na własny koszt. Nie przyjmujemy zwrotów za pobraniem.