Dlaczego klienci nas lubią

Bezpłatna pomoc 24/7

Jesteśmy dostępni na czacie on-line, gdzie możesz zadać nam każde pytanie na temat naszych produktów.

Bezpłatna dostawa

Bezpłatnie otrzymasz od nas wysyłkę jeśli Twoje zamówienie osiągnie kwotę 350 złotych.

Ekspresowe dostawy

Złożone zamówienie ekspresowo wysyłamy do Ciebie w ciągu 1-2 dni roboczych. W przypadku zagranicznych produktów może to potrwać kilka dni.

Prezerwatywy Durex

Ostra zabawa gwarantowana!

Rewelacyjny komplet erotyczny dla kobiety, która chce tego wieczoru zabłysnąć.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 50

Rocznie na całym świecie produkuje się ponad 10 miliardów sztuk prezerwatyw. To bez wątpienia najpopularniejsza forma antykoncepcji. Prezerwatywy swoją popularność zawdzięczają przede wszystkim dostępności i wysokiej skuteczności. Jeśli są prawidłowo stosowane to gwarantują ponad 98% bezpieczeństwa i 100% przyjemności. Zobacz, jakie rodzaje prezerwatyw oferujemy w naszym sklepie.

Rodzaje prezerwatyw ze względu na materiał

W sprzedaży dostępnych jest kilka rodzajów prezerwatyw. Podział na kategorie odbywa się między innymi ze względu na wykorzystany do ich produkcji materiał. Tutaj wyróżnić można prezerwatywy lateksowe oraz te bez lateksu. Prezerwatywy bez lateksu wyróżniają się dużą wytrzymałość, elastyczność i miękkość – są więc bezpieczne i wygodne. Dodatkowo zastosowany w procesie ich produkcji materiał (najczęściej jest to poliizopren), nie jest tak uczulający jak lateks.

Prezerwatywy i sposób ich wykonania

Wybór prezerwatywy może być uzależniony nie tylko od materiału, z którego została wykonana. Istotny jest również czynnik samej przyjemności podczas stosunku. Mogą ją zapewnić między innymi prezerwatywy z wypustkami. Co ważne, odpowiadają one za stymulację obojga partnerów – poprawiają więc odczucia zarówno mężczyzny, jak i kobiety. Innym rodzajem prezerwatyw są kondony przedłużające stosunek. Zawarty w nich specjalny lubrykant opóźnia wytrysk, dzięki czemu stosunek trwa znacznie dłużej. Twoja partnerka na pewno będzie z tego zadowolona.

Rozmiary prezerwatyw

Jednym z najważniejszych czynników wpływających na skuteczność stosowania prezerwatyw jest dobór odpowiedniego rozmiaru. Dlatego producenci oferują różne rozmiary prezerwatyw, tak aby każdy mężczyzna mógł je dopasować długości swojego członka. W naszym sklepie znajdziesz kondomy o długości od 16.5 cm aż do długości 20.5 cm. Oferujemy również produkty specjalne w postaci prezerwatyw XL.

Smaki prezerwatyw

Producenci prezerwatyw prześcigają się nie tylko w oferowaniu nowych rodzajów kondomów, ale również mają w swojej ofercie całą paletę smaków. Różne smaki prezerwatyw wprowadzone zostały do sprzedaży z myślą o fanach seksu oralnego. Nie ma jednak żadnych przeciwskazań, aby korzystać z nich również podczas klasycznego seksu. Wybór smaków prezerwatyw jest naprawdę szeroki. Najpopularniejsze są nuty owocowe – takie jak banan, truskawka, czy też pomarańcza. W ofercie producentów prezerwatyw nie brakuje jednak również bardziej wyszukanych propozycji. Bez trudu można znaleźć prezerwatywy, których smak przypomina gumę balową, czekoladę mleczną, a nawet coca colę.