Zdobądź do 12% ZNIŻKI na wszystkie produkty. Kod: OCTOBER

Prezerwatywy

Prezerwatywy

Jest ich sprzedawanych wiele. Jedne są markami premium – mowa oczywiście choćby o LELO czy popularnych DUREX, przez te najczęściej rozchwytywane czyli PASANTE. Niezmierną popularnością cieszą się także żele intymne DUREX, które gwarantują satysfakcję podczas stosunku. Dla bardziej wymagających doznań erotycznych prym wiodą prezerwatywy SKYN.

Filter

Wyświetlanie 1–24 z 123 wyników

Rodzaje prezerwatyw

Ogromną popularność, która nie znika cieszą się prezerwatywy, najczęściej wybierane do stosunku płciowego przez mężczyzn o każdej porze roku. Stworzone są najczęściej z lateksu. Ten środek antykoncepcyjny zabezpiecza mężczyzn przed ewentualnym uwolnieniem ich plemników do łona partnerki - a idąc dalej do zabezpieczenia przed niechcianą ciążą. Wśród różnego rodzaju prezerwatyw, wymienić można te prezerwatywy klasyczne, dodatkowo nawilżane od środka, która grubość sięga w granicach 70 μm. Po prezerwatywach klasycznych, które są najpopularniejsze są prezerwatywy ultracienkie, które charakteryzują się tym, iż posiadają cienkie ścianki - 50-55 μm. Najbardziej wybierane są przez te osoby, które chcą czerpać większą radość z erotycznych doznań.

Prezerwatywy stymulujące mają za zadanie stymulować uczucia, najczęściej są pokryte wypustkami, prążkami, rozgrzewającym lub chłodzącym żelem intymnym. W naszym sklepie erotycznym można także znaleźć nieco grubsze prezerwatywy - Extra Safe, które mają grubość około 80 μm. Jest wiele rodzajów prezerwatyw, które zabezpieczą mężczyzn i przygotują ich na zbliżający się stosunek seksualny z partnerką. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Prezerwatywy Pasante

W naszym szerokim katalogu znajdziecie prezerwatywy Pasante, które są najczęściej wybierane wśród młodych mężczyzn. Marka Pasante powstała w 1992 roku i jak do tej pory rozwija się dynamicznie, co pokazuje chociażby kilkanaście rodzajów prezerwatyw w naszym sex shopie online.

Prezerwatywy Durex

Tych prezerwatyw chyba nie trzeba nikomu przedstawiać, ponieważ są one powszechnie dostępne a zakupić je można już w dyskontach czy innych punktach sprzedażowych. Firma Durex rozwija się dynamicznie, ciągle to oferując coraz to nowsze rodzaje prezerwatyw i bardziej dopasowane do społeczeństwa. Wśród takich należy wymienić chociażby prezerwatywy Real Feel Durex, które stworzone są w 100% dla alergików.

Prezerwatywy SKYN

Prezerwatywy SKYN pochodzą z firmy UNIMIL, która za cel postawiła sobie oferować prezerwatywy bez lateksu, głównie alergikom, którzy nie mogą współżyć, bo są uczuleni na lateks, który głównie zawarty jest w większości prezerwatyw innych marek. Ten środek antykoncepcyjny najczęściej produkowany jest z delikatnego materiału - poliizoprenu, który gwarantuje wytrzymałość, nawet podczas ostrzejszego stosunku płciowego.

You've just added this product to the cart: