Dlaczego klienci nas lubią

Bezpłatna pomoc 24/7

Jesteśmy dostępni na czacie on-line, gdzie możesz zadać nam każde pytanie na temat naszych produktów.

Bezpłatna dostawa

Bezpłatnie otrzymasz od nas wysyłkę jeśli Twoje zamówienie osiągnie kwotę 350 złotych.

Ekspresowe dostawy

Złożone zamówienie ekspresowo wysyłamy do Ciebie w ciągu 1-2 dni roboczych. W przypadku zagranicznych produktów może to potrwać kilka dni.

Double Penetrator

Penetrator analny dla Niego!

Doskonałe działanie!

Wyświetlanie 1–60 z 223 wyników

Wibrujące pierścienie na penisa to praktycznie te same pierścienie bez wibracji, tylko z małym wyjątkiem. W tych są wmontowane małe urządzenia, które dodatkowo stymulują i wibrują Twoją “męskość”. Wibrujący pierścień będzie łaskotał łechtaczkę Twojej partnerki, jednocześnie zapewniając Tobie większą i potężniejszą erekcję, dzięki czemu Twój seks będzie o wiele, wiele dłuższy niż kiedykolwiek.

Te gadżety erotyczne wykonane najczęściej z bezpiecznego dla ciała materiału, dość delikatnego, posiadające funkcję dodatkowej wibracji, aby jeszcze bardziej zadowolić Twoją seksualną partnerkę. W naszej ofercie sklepu erotycznego dostępne są w różnych kolorach i o różnych rozmiarach – dlatego z pewnością każdy szukający mężczyzna znajdzie swój odpowiedni.

Większa radość z seksu małym kosztem

Te małe erotyczne gadżety dla mężczyzn są najczęściej przystosowane na kieszeń każdego klienta, dlatego też każdy może sobie podarować odrobinę większej przyjemności z przeżyć seksualnych, stosując ten pierścień z wibracją na swojego penisa. Radość z seksu gwarantowana!