Pierścienie na penisa

W sklepie Intymność24 znajdziesz pierścienie erekcyjne, dostępne w niezliczonej ilości wzorów, kolorów i rodzajów. Bogatą ofertę dostosowaliśmy tak, by każdy mężczyzna mógł znaleźć produkt dopasowany rozmiarem oraz funkcjonalnością. Wszystkie nasze ringi na penisa wykonane są z materiałów bezpiecznych i atestowanych, a samo wykonanie cechuje wysoka jakość oraz staranność. Ringi nie powodują podrażnień, zapewniając dobrą i, przede wszystkim, długotrwałą zabawę. Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałymi gadżetami dla panów i par dostępnymi na stronie naszego sklepu.

Filtruj

Czym są pierścienie erekcyjne?

Pierścienie na penisa – nazywane także ringami – powstały z myślą o tym, by zmaksymalizować doznania mężczyzn, płynące ze zbliżenia seksualnego. Akcesoria te odpowiadają za podtrzymanie stanu erekcji i stabilności członka; pierścienie erekcyjne sprawiają, że staje się on znacznie twardszy. Spowolniony przepływ krwi zapobiega wiotczeniu członka podczas współżycia, a czasem nawet i po stosunku, dzięki czemu zabawa może trwać dłużej. Sam orgazm staje się przy tym intensywniejszy, ponadto pierścień – w zależności od swojego kształtu i rodzaju – może pobudzać także strefę erogenną Twojej partnerki. Sprawdź, co możemy Wam zaoferować!

Ring na penisa – z wibracją lub bez

W ofercie naszego sklepu znajdziesz ringi na penisa o różnorodnych kształtach, rodzajach, kolorach i funkcjach. Część z oferowanych produktów to wibrujące ringi na penisa, w których został zamontowany bezpieczny silniczek, dodatkowo stymulujący i wibrujący Twoją „męskością”. Dzięki niemu dodatkową przyjemność odczuje także Twoja druga połówka. Możesz także postawić na pierścienie klasyczne, bez wibracji. Są wytrzymałe, rozciągliwe i wodoodporne, dlatego bez problemu znajdziesz taki, który będzie do Ciebie pasował. Tradycyjny pierścień sprawia także, że ​​członek wygląda na większy, dlatego wielu mężczyzn zakłada go na przykład przed wizytą w saunie czy na basenie.

Nowoczesne pierścienie na penisa z aplikacją

Jeśli chcesz szczególnie zadbać o doznania swojej partnerki, szczerze zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą nowoczesnych pierścieni na penisa, sterowanych za pomocą aplikacji w smartfonie. Dlaczego warto? Ponieważ korzystanie z aplikacji pozwala dostosować program wibracji według własnych potrzeb, tworząc indywidualny program. Wibrujące pierścienie na penisa cechuje obopólna przyjemność – rowkowana struktura wyprofilowanej końcówki stymuluje łechtaczkę partnerki. Nieziemskie doznania? Gwarantowane!