Dlaczego klienci nas lubią

Bezpłatna pomoc 24/7

Jesteśmy dostępni na czacie on-line, gdzie możesz zadać nam każde pytanie na temat naszych produktów.

Bezpłatna dostawa

Bezpłatnie otrzymasz od nas wysyłkę jeśli Twoje zamówienie osiągnie kwotę 350 złotych.

Ekspresowe dostawy

Złożone zamówienie ekspresowo wysyłamy do Ciebie w ciągu 1-2 dni roboczych. W przypadku zagranicznych produktów może to potrwać kilka dni.

Pierścienie bez wibracji

Pierścienie bez wibracji na penisa wybiera każdy mężczyzna, który nie chce dodatkowych stymulacji. Pierścień na penisa jest najczęściej wybierany, gdy mężczyzna chce mieć twardą erekcję. Ten rewelacyjny gadżet utrzymuje przepływ krwi do trzonu penisa, penis staje się twardszy, co skutkiem będzie z pewnością powstrzymanie na długo niekontrolowanego wytrysku.

Rodzaje pierścieni

Te gadżety erotyczne przeznaczone dla mężczyzn na ogół są bardzo wytrzymałe, bardzo rozciągliwe i elastyczne – dlatego każdy mężczyzna powinien znaleźć swój idealny pierścień, który będzie pasował na jego penisa. W naszym sklepie erotycznym są dostępne różne ilości pierścieni, najczęściej te erotyczne gadżety są pakowane po 3 sztuki – tak abyś kupując zestaw mógł spokojnie i swobodnie dopasować ten idealny. Najczęściej efekty używania oraz noszenia pierścieni na penisa są natychmiast widoczne dla Ciebie i Twojej partnerki seksualnej. Twój problem z przedwczesnym wytryskiem w takim wypadku powinien szybko minąć.

Wyświetlanie 1–60 z 189 wyników