Pomysł na sklep erotyczny Intymność24.pl narodził się w głowie już na początku stycznia 2018 roku, kiedy to przeglądając internet zdaliśmy sobie sprawę, że może jednak warto spróbować i na tym polu zacząć nasze działania i wdrożyć sklep, który będzie miał jedną główną zasadę – zachować dyskrecję.

Przystąpiliśmy więc do wdrożenia naszego planu w życie i od początku wzięliśmy się do pracy. Mieliśmy już rozeznanie wśród tej branży, dlatego też z łatwością przyszło nam uzgodnić skąd będziemy brali produkty do naszego sklepu internetowego. Za cel powstawiliśmy sobie, aby były to produkty profesjonalne, nie tanie i nie wadliwe.

Wybierz zagadnienie

Jeśli chcesz podjąć z nami współpracę, czy z nami porozmawiać, zapraszamy do kontaktu pocztą elektroniczną pod adresem: biuro@intymnosc24.pl.
Odpowiemy na wszystkie Wasze pytania w ciągu 12 godzin od otrzymania wiadomości.

Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem poczty email. Napisz do nas na adres: pomoc@intymnosc24.pl, lub skorzystaj z czatu on-line, który znajduje się na naszym sklepie internetowym. Nasi konsultanci z chęcią Tobie pomogą. W trosce o dyskrecję nie podawaj nam swoich pełnych danych.

Znajdziesz nas na Facebooku oraz Instagramie.