Wyświetlanie 1–12 z 53 wyników

Lubrykanty smakowe od wielu lat cieszą się coraz większą popularnością. Służą one przede wszystkim do nawilżenia miejsc intymnych oraz zapewniają większy komfort podczas współżycia, czy innych zabaw erotycznych. Jest to ciekawa metoda na urozmaicenie doznań erotycznych. Alternatywą, do zwykłych żeli intymnych, są lubrykanty smakowe, które są bezpieczne do spożywania.

Dlaczego warto stosować lubrykanty smakowe?

Smakowe lubrykanty urozmaicają życie intymne. Duża różnorodność smaków pozwala na dobranie odpowiedniego żelu intymnego, według własnych preferencji. Mimo chęci na podjęcie stosunków intymnych organizm nie zawsze jest w stanie nawilżyć się w sposób wystarczający, dlatego z pomocą przychodzą lubrykanty, które nadają komfortu podczas współżycia oraz potrafią urozmaicić życie seksualne. Stosowanie smakowych lubrykantów, znacznie poprawia odczucia podczas stosunków oralnych. Żele intymne pełnią również ważną rolę, przy stosowaniu zabawek erotycznych, które przed użyciem należy w odpowiedni sposób nawilżyć, tak aby zabawa stała się bezpieczna.

Smakowe lubrykanty dla najbardziej wymagających

Wśród oferowanych produktów, znajduje się szeroka gama smaków oraz zapachów. Większość lubrykantów jest jadalna, dlatego są one idealne podczas seksu oralnego. W ofercie znajdują się również żele intymne, które są stworzone na bazie wegańskich składników. Lubrykant smaki są bardzo zróżnicowane, dlatego każdy odnajdzie coś idealnego dla siebie. Od klasycznej truskawki, po gorącą czekoladę, zieloną herbatę, czy chrupiące jabłka.

Jaki lubrykant wybrać?

Lubrykanty dzielimy na dwie podstawowe kategorie. Lubrykanty na bazie olejku oraz na bazie wody. Lubrykanty na bazie wody sprawdzają się podczas współżycia z użyciem prezerwatywy, ponieważ nie rozpuszczają struktury, z której jest ona zbudowana. Natomiast na bazie oleju, są idealne podczas masaży, używania zabawek erotycznych, czy do seksu oralnego. Żel intymny rozgrzewający idealnie podkręca atmosferę i powoduje zwiększenie przyjemnych doznań.