Dlaczego klienci nas lubią

Bezpłatna pomoc 24/7

Jesteśmy dostępni na czacie on-line, gdzie możesz zadać nam każde pytanie na temat naszych produktów.

Bezpłatna dostawa

Bezpłatnie otrzymasz od nas wysyłkę jeśli Twoje zamówienie osiągnie kwotę 350 złotych.

Ekspresowe dostawy

Złożone zamówienie ekspresowo wysyłamy do Ciebie w ciągu 1-2 dni roboczych. W przypadku zagranicznych produktów może to potrwać kilka dni.

252026

Wspaniały poślizg

Ostra zabawa gwarantowana!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Lubrykanty są coraz bardziej popularne. To substancje używane w trakcie stosunku, w celu zmniejszenia męczącego tarcia. Mogą być świetną metodą na urozmaicenie życia seksualnego zakochanych. Znajdziesz u nas wiele różnych lubrykantów i żelów intymnych, które pomogą Ci osiągnąć pełnię satysfakcji podczas współżycia. Zobacz nasze najlepsze lubrykanty rozgrzewające.

Lubrykanty i żele intymne

Lubrykanty są stworzone po to, aby zmniejszyć tarcie w trakcie współżycia. Jeśli kobieta ma problemy z suchością pochwy to zakup żelu intymnego może znacznie polepszyć życie seksualne. Są one coraz bardziej popularne zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Ludzie są świadomi tego jak życie erotyczne wpływa na relację w związku. Lubrykanty nadają się świetnie, jeśli para chce zwiększyć swoje doznania podczas stosunku.

Żele intymne rozgrzewające

Jeśli para chce poczuć więcej doznań, to dobrym wyborem będzie żel intymny rozgrzewający. Nawilża on skórę i umila czas spędzony w łóżku. Dobrym wyborem może się okazać lubrykant wicked aqua o smaku słodkiej brzoskwini, który nadaje się do bezpiecznej zabawy w jamie ustnej, pochwie, oraz do seksu analnego. Wyobraź sobie, że życie erotyczne pewnego związku nie jest takie jak powinno, para nie czuje tak silnej więzi, jak kiedyś. Mówiąc w skrócie oddalają się od siebie. Uważają, że sex jest przereklamowany. Tak naprawdę, boją się przyznać, że ich życie seksualne jest po prostu nudne. W końcu kupują żel rozgrzewający. Nagle wszystko się zmienia. Relacja się poprawia. Czują do siebie więcej niż kiedykolwiek, a przede wszystkim czerpią oni więcej satysfakcji ze współżycia. Lubrykanty rozgrzewające zwiększają doznania podczas stosunku. Trzeba pamiętać, że życie łóżkowe jest bardzo ważne, wpływa na relację w związku, a regularne stosunki umacniają więź.

Lubrykanty rozgrzewające

Lubrykanty rozgrzewające mogą znacznie poprawić życie łóżkowe. Mimo to niektórzy nadal wstydzą się, nie kupują i przez to często nie osiągają tylu doznań ilu by mogli. Trzeba pamiętać, że skóra intymna jest bardzo wrażliwa. W związku z tym produkty te mogą być nieodpowiednie dla niektórych osób. Warto wcześniej dowiedzieć się, czy wybrany produkt jest dla nas odpowiedni. Żele intymne rozgrzewające to sposób na zwiększenie doznań podczas stosunków. Oprócz lubrykantów i żelów intymnych w naszym sklepie znajdziesz, mnóstwo gadżetów i akcesoriów erotycznych.