WYPRÓBUJ NOWEGO SUPLEMENTU NA EREKCJĘ – XXX PENIS

Dlaczego klienci nas lubią

Bezpłatna pomoc 24/7

Jesteśmy dostępni na czacie on-line, gdzie możesz zadać nam każde pytanie na temat naszych produktów.

Bezpłatna dostawa

Bezpłatnie otrzymasz od nas wysyłkę jeśli Twoje zamówienie osiągnie kwotę 350 złotych.

Ekspresowe dostawy

Złożone zamówienie ekspresowo wysyłamy do Ciebie w ciągu 1-2 dni roboczych. W przypadku zagranicznych produktów może to potrwać kilka dni.

252026

Wspaniały poślizg

Ostra zabawa gwarantowana!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Lubrykanty hybrydowe i organiczne stanowią specjalną kategorię żeli nawilżających. Ich unikalny skład sprawia, że wyróżniają się one na tle innych lubrykantów. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości żele nawilżające hybrydowe i organiczne, które zostały wyprodukowane przez marki premium.

Co wyróżnia lubrykanty hybrydowe?

Lubrykanty hybrydowe powstają na bazie wody z dodatkiem silikonu. Dzięki temu zachowują one właściwości wodnych żeli nawilżających, które zostały udoskonalone o silikonową formułę. Lubrykant hybrydowy cechuje się bardzo dobrym poślizgiem, charakterystycznym dla żeli silikonowych. To sprawia, że długo utrzymuje się on na skórze oraz zapewnia trwałe nawilżenie. Taki żel jest bardzo wydajny, co przekłada się również na brak konieczności wielokrotnego nakładania produktu w trakcie stosunku. Lubrykanty hybrydowe można w bardzo łatwy sposób zmyć za pomocą wody. Efektem połączenia dwóch formuł jest również naturalność produktu.

Czym są lubrykanty organiczne?

Lubrykanty organiczne to wysokiej jakości żele nawilżające, które mają naturalny i doprecyzowany skład. Preparaty te produkuje się ze specjalnie wyselekcjonowanych składników, pochodzących z ekologicznych upraw. Naturalność preparatu oznacza, że nie zawiera on żadnych szkodliwych związków, jak np. parabeny czy sztuczne barwniki. Lubrykant organiczny dedykowany jest dla osób, które mają wrażliwą skórę, skłonną do podrażnień. Jest on bezpieczny dla ciała oraz nie uszkadza zabawek erotycznych.

Dlaczego warto kupić lubrykanty hybrydowe i organiczne?

W naszym sklepie znajdziesz najlepsze lubrykanty hybrydowe i organiczne, które dostępne są w atrakcyjnej cenie. Oferujemy certyfikowane żele nawilżające, które zostały wyprodukowane przez marki premium. Jest to gwarancją ich wysokiej jakości oraz skutecznego działania. Lubrykanty organiczne i hybrydowe z naszej oferty są wydajne i naturalne. Dzięki nim zapewnisz sobie długotrwałe nawilżenie, które pozwoli Ci zniwelować nieprzyjemne tarcie oraz zwiększyć przyjemność, odczuwaną podczas seksu.