Dlaczego klienci nas lubią

Bezpłatna pomoc 24/7

Jesteśmy dostępni na czacie on-line, gdzie możesz zadać nam każde pytanie na temat naszych produktów.

Bezpłatna dostawa

Bezpłatnie otrzymasz od nas wysyłkę jeśli Twoje zamówienie osiągnie kwotę 350 złotych.

Ekspresowe dostawy

Złożone zamówienie ekspresowo wysyłamy do Ciebie w ciągu 1-2 dni roboczych. W przypadku zagranicznych produktów może to potrwać kilka dni.

Lubrykanty nawilżające

Lubrykanty nawilżające stosuje się po to, by zmniejszyć tarcie, które pojawia się podczas seksu lub masturbacji. Dzięki nim stosunek jest przyjemniejszy i wygodniejszy. W ofercie naszego sklepu znajdziesz najlepsze żele nawilżające intymne, które są bezpieczne dla skóry oraz skuteczne w zapewnianiu idealnego poślizgu podczas seksu.

Jak działają lubrykanty nawilżające?

W trakcie seksu lub masturbacji dochodzi do ocierania się skóry o skórę. W ten sposób powstaje tarcie, które może wywołać dyskomfort oraz doprowadzić do pojawienia się na skórze otarć i urazów. Aby zapobiec takim skutkom stosuje się lubrykanty nawilżające. Ich działanie polega bowiem na niwelowaniu tarcia oraz zwiększaniu poślizgu. W ten sposób żele sprawiają, że seks jest bezpieczniejszy oraz wygodniejszy. Stosując żele nawilżające intymne, można liczyć również na nowe doznania i wrażenia podczas zbliżenia. Co więcej, zabezpieczają one w większym stopniu prezerwatywy przez pęknięciem.

Kiedy warto kupić żel nawilżający intymny?

Lubrykant nawilżający świetnie sprawdzi się podczas uprawiania każdej aktywności seksualnej. Podnosi on satysfakcję wynikającą z uprawiania seksu, a także masturbacji. Dzięki żelom można również w łatwiejszy sposób obsługiwać gadżety erotyczne, takie jak wibratory czy masturbatory. Żel nawilżający intymny warto stosować także podczas zabaw analnych, ponieważ odbyt nie produkuje żadnej wydzieliny.

Jaki lubrykant nawilżający wybrać?

W ofercie naszego sklepu znajdziesz żele nawilżające intymne, które są bezpieczne dla skóry. Oferowane przez nas produkty nie brudzą ubrań oraz cechują się dużą wydajnością. Co więcej, żele nawilżające długo utrzymują się na skórze oraz zapewniają idealny i długotrwały poślizg. Lubrykanty nawilżające produkuje się na bazie olejów, silikonu lub wody. Powstałe w ten sposób żele różnią się pod względem właściwości. Dla przykładu, żele silikonowe i oleiste są gęstsze, niż te produkowane na bazie wody.

Wybierając odpowiedni lubrykant warto pamiętać także o tym, że silikonowe lubrykanty nie mogą być stosowane z zabawkami, wytworzonymi z tego samego materiału. Natomiast żele nawilżające intymne na bazie wody można łatwo zmyć z powierzchni ciała, co sprawia, że nie sprawdzą się one podczas zabaw w wodzie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 19