Dlaczego klienci nas lubią

Bezpłatna pomoc 24/7

Jesteśmy dostępni na czacie on-line, gdzie możesz zadać nam każde pytanie na temat naszych produktów.

Bezpłatna dostawa

Bezpłatnie otrzymasz od nas wysyłkę jeśli Twoje zamówienie osiągnie kwotę 350 złotych.

Ekspresowe dostawy

Złożone zamówienie ekspresowo wysyłamy do Ciebie w ciągu 1-2 dni roboczych. W przypadku zagranicznych produktów może to potrwać kilka dni.

Lubrykanty na bazie wody

Lubrykant na bazie wody przeznaczony jest dla osób, które chcą przeżyć niezapomniane współżycie seksualne ze swoim partnerem bądź partnerką seksualną, ale obawiają się sięgnąć po inny lubrykant, który może spowodować u nich uczulenie. Lubrykant powoduje krótkotrwałe nawilżenie, które wystarczy do jednorazowego stosunku płciowego.

Lubrykant na bazie wody – działanie

Lubrykant ma najczęściej postać łagodnego żelu, który możemy zastosować na okolice intymne, powodując tym samym lepszy poślizg podczas stosunku płciowego. Najczęściej stosuje się właśnie lubrykanty na bazie wody – dlatego iż są bardzo wydajne i całkowicie bezpieczne. Te żele najczęściej mają podstawowy składnik, jakim jest woda który wypełnia w znacznej mierze lubrykant. Naturalnie istnieją również lubrykanty zapachowe oraz owocowe na bazie wody – te mają w swoim składzie domieszkę owoców jak choćby maliny, czy truskawki. Lubrykant na wodzie jest najczęściej wybieranym środkiem zarówno przez mężczyzn jak i kobiety. Dostępne są w wielu wersjach. Najczęściej produkowane są w małych buteleczkach – idealne do schowania w kieszeń spodni bądź do damskiej torebki. Spotkać można również lubrykanty, które są produkowane w saszetkach i to w dużych ilościach.

Lubrykant na bazie wody – ranking

Do najpopularniejszych lubrykantów na bazie wody zaliczyć można kilka marek, chociaż prym wiedzie kilka z nich. Najczęstszą marką, którą wybierają zarówno mężczyźni jak i kobiety jest oczywiście marka dostępna w wielu supermarketach i dyskontach – taką marką jest Durex, której oferta obejmuje całą gamę zabezpieczeń podczas seksu – zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Najczęściej są to prezerwatywy, ale także właśnie lubrykanty na bazie wody, bez których nie obejdzie się stosunek płciowy. Na drugim miejscu można spotkać kolejną markę – tym razem to marka premium, rzadziej wybierana. Marka Satisfyer oprócz produkcji ekskluzywnych masażerów oraz wibratorów dla par, produkuje również wszelkiej maści lubrykanty – od wodnych po smakowe a kończąc na tych z wyższej półki jeśli chodzi o jakość i cenę.

Wyświetlanie 1–60 z 110 wyników