Dlaczego klienci nas lubią

Bezpłatna pomoc 24/7

Jesteśmy dostępni na czacie on-line, gdzie możesz zadać nam każde pytanie na temat naszych produktów.

Bezpłatna dostawa

Bezpłatnie otrzymasz od nas wysyłkę jeśli Twoje zamówienie osiągnie kwotę 350 złotych.

Ekspresowe dostawy

Złożone zamówienie ekspresowo wysyłamy do Ciebie w ciągu 1-2 dni roboczych. W przypadku zagranicznych produktów może to potrwać kilka dni.

Lubrykanty i żele intymne

Lubrykanty są najczęściej wybieranym kosmetykiem intymnym przez pary do stosunku seksualnego, ponieważ współgrają z różnymi gadżetami erotycznymi jak i prezerwatywami jako środek poślizgowy, niezależnie którą zabawkę erotyczną aktualnie się wybierze i w jakiej pozycji uprawia się seks z partnerką bądź partnerem. Żele są przeznaczone na miejsca intymne, ponieważ łagodzą wszelkie obtarcia i zmniejszają ból lub całkowicie go eliminują, z tego powodu doznania erotyczne potęgują się jeszcze bardziej i partnerka skupia się bardziej na przyjemności.

Te substancje zazwyczaj są dość płynne, najczęściej są lepkie i czasem o różnych zapachach, co często wywołuje miłą atmosferę między partnerką a partnerem. Najczęściej są wykorzystywane wraz z prezerwatywami. Przede wszystkim badania potwierdziły, że używanie ich korzystnie wpływa na zdrowie, ponieważ eliminują ból i rodzące się wraz z nim różne dolegliwości czy obtarcia.

Wyświetlanie 1–60 z 192 wyników