WYPRÓBUJ NOWEGO SUPLEMENTU NA EREKCJĘ – XXX PENIS

Dlaczego klienci nas lubią

Bezpłatna pomoc 24/7

Jesteśmy dostępni na czacie on-line, gdzie możesz zadać nam każde pytanie na temat naszych produktów.

Bezpłatna dostawa

Bezpłatnie otrzymasz od nas wysyłkę jeśli Twoje zamówienie osiągnie kwotę 350 złotych.

Ekspresowe dostawy

Złożone zamówienie ekspresowo wysyłamy do Ciebie w ciągu 1-2 dni roboczych. W przypadku zagranicznych produktów może to potrwać kilka dni.

252026

Wspaniały poślizg

Ostra zabawa gwarantowana!

Wyświetlanie 1–12 z 53 wyników

Żele nawilżające do seksu analnego zadbają o lepszy poślizg podczas stosunku. Produkty dostępne są w wersji bezzapachowej oraz z formułą wzbogaconą o składniki rozluźniające. Do wyboru mamy lubrykanty do seksu analnego w wydajnych tubach, podręcznych saszetkach lub pojemnikach z dozownikiem. Produkty bezpiecznie obchodzą się ze skórą w okolicach intymnych i nadają się do używania z gadżetami erotycznymi oraz prezerwatywami.

Wydajne lubrykanty do seksu analnego

Szeroka oferta produktów w naszym sklepie erotycznym on-line pozwala, byś sam zdecydował jaki lubrykant do seksu analnego wybrać. Produkty w wydajnych opakowaniach są bezpieczne dla wrażliwej skóry w okolicach intymnych, a wybrane z nich mogą być używane wraz z gadżetami erotycznymi i prezerwatywami do zabaw z parnerką/partnerem. Środki nawilżające przez długi czas pozostają na skórze i gwarantują lepszy poślizg w czasie seksu analnego. Oprócz wersji bezzapachowych w naszym sklepie znajdziesz lubrykanty o właściwościach rozluźniających odbyt.

Nawilżenie podczas seksu analnego

Intymne żele do seksu analnego dostępne są w opakowaniach ułatwiających ich aplikację. Poręczne tuby, jednorazowe saszetki lub pojemniki z dozownikami ułatwiają użycie produktów nawet w czasie wzmożonego pożądania. Wybrany lubrykant do sexu analnego z oferty może mieć działanie rozgrzewające miejsca intymne, a jego intensywny zapach dodatkowo pobudzi sfery erogenne. Formuła produktów nie pozostawia plam i jest łatwa do zmycia. Jednocześnie w efektywny sposób nawilża odbyt na czas seksu analnego.

Jaki lubrykant do seksu analnego wybrać?

W naszym sklepie znajdziesz produkty o zróżnicowanym składzie. Zamówiony lubrykant do anala może być stworzony na bazie wody, co pozwala na jego użycie wraz z prezerwatywami i zabawkami erotycznymi. Żele mogą mieć właściwości rozgrzewające i rozluźniające, a ich formuła może pachnieć intensywną wonią owoców lub być całkowicie pozbawiona zapachu. Część z lubrykantów może być wykorzystywana nie tylko do seksu analnego, ale również oralnego. Używaj ich wspólnie z partnerem lub do samotnej stymulacji z gadżetami erotycznymi.