Lubrykanty do seksu analnego

Żele nawilżające do seksu analnego zadbają o lepszy poślizg podczas stosunku. Produkty dostępne są w wersji bezzapachowej oraz z formułą wzbogaconą o składniki rozluźniające. Do wyboru mamy lubrykanty do seksu analnego w wydajnych tubach, podręcznych saszetkach lub pojemnikach z dozownikiem. Produkty bezpiecznie obchodzą się ze skórą w okolicach intymnych i nadają się do używania z gadżetami erotycznymi oraz prezerwatywami.

Filtruj

Wydajne lubrykanty do seksu analnego

Szeroka oferta produktów w naszym sklepie erotycznym on-line pozwala, byś sam zdecydował jaki lubrykant do seksu analnego wybrać. Produkty w wydajnych opakowaniach są bezpieczne dla wrażliwej skóry w okolicach intymnych, a wybrane z nich mogą być używane wraz z gadżetami erotycznymi i prezerwatywami do zabaw z parnerką/partnerem. Środki nawilżające przez długi czas pozostają na skórze i gwarantują lepszy poślizg w czasie seksu analnego. Oprócz wersji bezzapachowych w naszym sklepie znajdziesz lubrykanty o właściwościach rozluźniających odbyt.

Nawilżenie podczas seksu analnego

Intymne żele do seksu analnego dostępne są w opakowaniach ułatwiających ich aplikację. Poręczne tuby, jednorazowe saszetki lub pojemniki z dozownikami ułatwiają użycie produktów nawet w czasie wzmożonego pożądania. Wybrany lubrykant do sexu analnego z oferty może mieć działanie rozgrzewające miejsca intymne, a jego intensywny zapach dodatkowo pobudzi sfery erogenne. Formuła produktów nie pozostawia plam i jest łatwa do zmycia. Jednocześnie w efektywny sposób nawilża odbyt na czas seksu analnego.

Jaki lubrykant do seksu analnego wybrać?

W naszym sklepie znajdziesz produkty o zróżnicowanym składzie. Zamówiony lubrykant do anala może być stworzony na bazie wody, co pozwala na jego użycie wraz z prezerwatywami i zabawkami erotycznymi. Żele mogą mieć właściwości rozgrzewające i rozluźniające, a ich formuła może pachnieć intensywną wonią owoców lub być całkowicie pozbawiona zapachu. Część z lubrykantów może być wykorzystywana nie tylko do seksu analnego, ale również oralnego. Używaj ich wspólnie z partnerem lub do samotnej stymulacji z gadżetami erotycznymi.