Dlaczego klienci nas lubią

Bezpłatna pomoc 24/7

Jesteśmy dostępni na czacie on-line, gdzie możesz zadać nam każde pytanie na temat naszych produktów.

Bezpłatna dostawa

Bezpłatnie otrzymasz od nas wysyłkę jeśli Twoje zamówienie osiągnie kwotę 350 złotych.

Ekspresowe dostawy

Złożone zamówienie ekspresowo wysyłamy do Ciebie w ciągu 1-2 dni roboczych. W przypadku zagranicznych produktów może to potrwać kilka dni.

840636

Idealny gadżet dla kobiet!

Będziesz z niego zadowolona.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 25

Koraliki analne to akcesoria erotyczne, które służą do stymulowania odbytu. Dzięki nim możesz doznać zupełnie nowych wrażeń i rozkoszy podczas zabaw solo lub z drugą połówką. W naszym sklepie erotycznym znajdziesz różnorodne zabawki analne, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.

Do czego służą i jak działają koraliki analne?

Koraliki analne to gadżety, które stosuje się w celu penetrowania odbytu. Na jego ściankach znajdują się wrażliwe punkty, których pieszczenie dostarcza bardzo przyjemnych doznań. Oznacza to, że stosując koraliki analne można dostarczyć sobie wiele nowych doznań oraz wprowadzić powiew nowości do sypialni. Ze względu na specyficzne działanie tych gadżetów, świetnie sprawdzają się one także do wywoływania podniecenia seksualnego. Dzięki nim można cieszyć się większą różnorodnością wrażeń podczas seksu oraz bardziej intensywnym orgazmem. Kolejnym atutem koralików analnych jest ćwiczenie mięśni dna miednicy oraz, w przypadku mężczyzn, dbanie o prawidłową kondycję prostaty.

Jak używać koralików analnych?

Swoją przygodę z zabawkami analnymi warto rozpocząć, stosując małe koraliki analne. Ich niewielki rozmiar pozwoli poznać specyfikę doznań, płynących z stymulowania odbytu. Przed włożeniem zabawki w odbyt należy nałożyć na nią żel nawilżający, który zmniejszy tarcie oraz sprawi, że operowanie gadżetem będzie łatwiejsze. Następnie należy powoli wsuwać akcesorium w głąb odbytu. Podczas penetracji można wykonywać dowolne ruchy, np. góra-dół czy na boki. Jedynym ograniczeniem podczas zabaw analnych jest wyobraźnia. Po skończonej penetracji należy umyć zabawki analne, by były one higieniczne przed kolejnym użyciem.

Jakie są najlepsze zabawki analne?

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wysokiej jakości koraliki analne, które zostały wyprodukowane z bezpiecznych dla skóry materiałów. Nasze zabawki analne są wytrzymałe oraz długoletnie. Dzięki nim możesz poznać nowe wrażenia oraz inną jakość seksu lub masturbacji. Wybierając koraliki upewnij się, że ich rozmiar będzie odpowiedni dla preferowanych przez Ciebie zabaw.