Żyjemy w takich czasach, że każdy mężczyzna może znaleźć sobie w Internecie dowolny film erotyczny i zacząć się masturbować. Świat Internetu otworzył przed mężczyznami drzwi do wielu bibliotek filmów, portali erotycznych, stron internetowych oferujących kamerki on-line, gdzie nagie dziewczyny przedstawiają swoje atuty do kamery. Jak najlepiej się masturbować?

Po cichu

Wielu mężczyzn od początku swojej masturbacji sięga po najpopularniejszą technikę masturbacji, czyli tą w ukryciu. Na czym ona polega? Po prostu mężczyzna, który chce za chwilę spełnić swoje fantazje erotyczne, zamyka się bezpiecznie w swoim pokoju, bądź w łazience gdzie nikt mu nie przeszkodzi i oddaje się rytuałowi masturbacji. Najczęściej korzysta przy tym z jakiegoś środka pomocowego w postaci filmu, gazety zawierającej sceny erotyczne, bądź korzysta z gadżetu erotycznego, który z łatwością nabędzie w jednym z sklepów erotycznych w swojej okolicy bądź miejscowości, z której pochodzi.

Na leżąco

Druga połowa mężczyzn jednak woli pozostać w swoim łóżku i oddać się rozkosznym igraszkom używając swojej dłoni. Udowodniono, że najczęściej mężczyźni właśnie w taki sposób się masturbują – nie wychodząc z swojego łóżka. Leżąc mężczyzna zapewnia sobie lepszy komfort niż stojąc w łazience przed lustrem bądź klęcząc na podłodze. Leżąc na łóżku, mężczyzna może się rozkoszować i podziwiać swojego nabrzmiałego penisa, jak minuta po minucie coraz bardziej się napręża i staje się wielki.

Wraz z partnerką

Kobiety również mogą uczestniczyć w rytuale mężczyzny a nawet go wspierać, bądź mu w tym pomagać. Partnerka mężczyzny może delikatnie – używając swoich dłoni pieścić genitalia swojego partnera, powodując u mężczyzny szybki wzwód członka. Może również używać do tego specjalistycznych kremów, lub lubrykantów na powiększanie penisa, co na pewno przyspieszy erekcję u mężczyzny. Może również zastosować inne gadżety analne – np. delikatne piórka do łaskotania, czym znacząco pobudzi mężczyznę, który w mgnieniu oka może doprowadzić do szybszego stosunku seksualnego, tym samym zaspokoić również swoją partnerkę.

Użyć gadżetów erotycznych

Ostatnią chyba najbardziej powszechną metodą wśród technik jak się masturbować jest użycie dostępnych na rynku gadżetów erotycznych, które to pomagają mężczyźnie uzyskać satysfakcjonującą erekcję i długi wytrysk.