Jak działają feromony?

Feromony damskie oraz męskie odgrywają kluczową rolę w przyciąganiu kobiety lub mężczyzny do drugiej osoby. Jeżeli chcesz, aby jakaś kobieta, którą podziwiasz za urodę chciała być Twoja, lub po prostu chcesz się z nią umówić na randkę, lub bliżej poznać, musisz sięgnąć po feromony. Ale czy wiesz jak działają feromony?

Ich funkcja jaką odgrywają w codziennym życiu

Będąc w modnym klubie i spędzając czas z znajomymi, popijając piwem, nagle przechodzi obok Ciebie ładna kobieta o blond włosach, za którą czujesz unoszącą się woń przyjemnego, pociągającego zapachu, który Cię powala na kolana i przerywając rozmowę w pół zdania, po chwili idziesz za tą kobietą. Czemu właściwie tak się dzieje? Odpowiedź może zaskakiwać, ale to z pewnością zadziałały feromony damskie.

Feromony to substancje semiochemiczne, przeważnie z jednym składnikiem, które silnie działają na zmysł węchu – inaczej substancje lotne. Te substancje oprócz wykorzystania przez ludzi, także i w dużej mierze wykorzystują zwierzęta, które wydzielając je, informują stronę przeciwną o swoich wrogich zamiarach, lub z zamiarem współżycia z innym zwierzęciem.

Jak powstają?

Feromony powstają dzięki dwóm składnikom. Jak działają feromony? Androstenol uznawany jest za męski feromon. Produkowany jest wyłącznie w procesie dojrzewania, a jest feromonem płciowym świń. Zapach tej substancji jest kojarzony z piżmem lub drzewem sandałowym.

Androsteron to związek chemiczny, który cząstkowo odpowiada za rozwój gruczołów potowych oraz gruczołów rozrodczych.

Androstadienon – wykryty we krwi u mężczyzn, pocie, nasieniu. W dużych stężeniach przybiera zapach piżma, czyli podobnie jak związek chemiczny Androstenol. To najbardziej uznawany przez naukowców męski feromon, który daje kobietom niesamowite uczucie przyciągania do płci męskiej, dzięki swoim właściwościom, które są w nim zawarte. Bardzo silnie wpływa na wzrost czułości i łagodzi stan miesiączkowy u kobiet.

Dlaczego warto je mieć?

  • Dzięki nim bliska osoba szybciej wpadnie Ci w ramiona
  • W naszej ofercie znajdziesz męskie oraz damskie
  • Wypróbuj a nie pożałujesz!

Ale zwróć uwagę, że feromony mają też swoją wadę. Ich zbyt częste wykorzystywanie na sobie może prowadzić do odwrotnego założenia – kobieta, którą chcesz zaczepić, może nie być Tobą zainteresowana. Dlatego uważaj i rozsądnie korzystaj z feromonów.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić lepszą jakość przeglądania. Przeglądając tę ​​witrynę, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.