WYPRÓBUJ NOWEGO SUPLEMENTU NA EREKCJĘ – XXX PENIS

Dlaczego klienci nas lubią

Bezpłatna pomoc 24/7

Jesteśmy dostępni na czacie on-line, gdzie możesz zadać nam każde pytanie na temat naszych produktów.

Bezpłatna dostawa

Bezpłatnie otrzymasz od nas wysyłkę jeśli Twoje zamówienie osiągnie kwotę 350 złotych.

Ekspresowe dostawy

Złożone zamówienie ekspresowo wysyłamy do Ciebie w ciągu 1-2 dni roboczych. W przypadku zagranicznych produktów może to potrwać kilka dni.

21530 BLACK 01 scaled

Penetrator analny dla Niego!

Doskonałe działanie!

Wyświetlanie 1–12 z 996 wyników

Mogłoby się wydawać, że gadżety erotyczne są tworzone głównie z myślą o kobietach. Tak jednak nie jest. Również mężczyźni mogą znaleźć dla siebie wiele ciekawych akcesoriów, za pomocą których poprawią jakość swojego życia erotycznego. Wiele z nich może zaspokoić seksualnie również kobiece potrzeby i idealnie nadaje się do zabawy dla dwojga. Sprawdź najciekawsze akcesoria erotyczne dla mężczyzn z oferty intymnosc24.pl.

Gadżety erotyczne dla mężczyzn

Gadżety erotyczne dla mężczyzn to przede wszystkim różnego rodzaju masturbatory. Chętnie wykorzystywane są on zarówno przez początkujących mężczyzn, którzy dopiero rozpoczynają swoje życie erotyczne, jak i przez bardziej doświadczonych w tej sferze mężczyzn. Pozwalają się one skupić przede wszystkim na własnych doznaniach.

W naszej ofercie można znaleźć wiele rodzajów masturbatorów dla mężczyzn. Te popularne gadżety erotyczne dla mężczyzn dostępne są w wielu wariantach. Różnią się między sobą rozmiarem, materiał, z którego są wykonane, a także sposobem użytkowania. Przyjmują one także różne formy – na przykład mają kształt ust lub pochwy. Masturbatory dla mężczyzn dostępne są w opcji z wibracją oraz bez wibracji.

Gadżety erotyczne dla facetów

Innym popularnym gadżetem erotycznym dla facetów są pierścienie na penisa. Ich podstawowym zadaniem jest wspomaganie  erekcji. Specjalny zacisk powoduje spowolnienie przepływu krwi, co pozwala wydłużyć stosunek i czerpać jeszcze więcej przyjemności ze współżycia. Takie pierścienie dla mężczyzn najczęściej wykonywane są z silikonu. Nie powoduje on podrażnień, a jednocześnie łatwo utrzymać jego higienę.

Kolejnym sposobem na poprawę jakości życia seksualnego jest powiększenie penisa.  Pomogą w tym specjalne pompki,  dzięki którym można szybko powiększyć rozmiar  męskiego przyrodzenia. W ich cylindrze wytwarzana jest próżnia, dzięki której członek mężczyzny robi większy i twardszy.

Gadżety erotyczne dla mężczyzn – przyjemność dla dwojga

Akcesoria erotyczne dla mężczyzn mogą nie tylko gwarantować przyjemność facetowi,  ale również poprawiać doznanie partnerki. Taką rolę spełniają między innymi nakładki na penisa. Specjalna nakładka może zmienić nie tylko rozmiar męskiego członka,  ale również jego kształt. Potęguje to zarówno męski orgazm, jak i kobiecą przyjemność.

Gadżety erotyczne dla facetów to świetny sposób na  zerwanie z monotonią i nudą w sypialni. Odpowiednio dobrana zabawka, nie tylko podkręci twoje doznania, ale również pomoże ci zaspokoić drugą połówkę.