Gadżety analne

Jeśli szukasz luksusowych, w pełni bezpiecznych, jednocześnie różnorodnych gadżetów analnych – nie dało się trafić lepiej! W sklepie Intymność24 znajdziesz różnego rodzaju zatyczki, koraliki, masażery, analne nakładki pod prysznic, butt plugi dla początkujących oraz stymulatory prostaty dla mężczyzn. Zadbaliśmy o to, by każdy Klient znalazł w ofercie akcesoria analne dostosowane od własnych predyspozycji – od niedrogich modeli podstawowych wykonanych z gumy po ekskluzywne zabawki analne wykonane ze stali nierdzewnej. Niemniej zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Filtruj

Różnorodne gadżety analne dla każdego

Seks analny nie jest już tematem tabu. Wręcz przeciwnie – cieszy się stale rosnącą popularnością zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Gadżety analne to zabawki erotyczne, które stanowią wzbogacenie życia seksualnego, otwierając przed Tobą drzwi do świata zupełnie nowych doznań. Zabawki analne są dostępne w wielu kształtach i wzorach. Poznaj różne materiały, rozmiary, struktury i funkcje – nie tylko klasycznych zatyczek i popularnych dildo. Unikatowe wtyczki z natryskiem, luksusowe korki z kryształem czy silikonowe koraliki… Sprawdź, jak wiele jest do odkrycia!

Zabawki analne. Stymuluj, doznawaj, baw się!

Podobnie jak pochwa czy penis, analna sfera przyjemności także jest bardzo wrażliwą strefą erogenną, a jej stymulacja potrafi doprowadzić do prawdziwego spełnienia. Dzięki wysokojakościowym gadżetom analnym zyskujesz szansę, by doznać tak przełomowych wrażeń. Zabawki analne mogą być wykorzystywane zarówno jako element gry wstępnej, jak i w trakcie tradycyjnego współżycia seksualnego – aby zwiększyć przyjemność z płynących doznań. Przed rozpoczęciem zabawy warto jednak podjąć działania przygotowawcze z wykorzystaniem nawilżających lubrykantów; w naszej ofercie znajdziesz także gruszki do lewatywy, dzięki którym zapewnisz sobie pełną swobodę, komfort oraz bezpieczeństwo.

Zatyczki analne – dlaczego warto?

Nieprawdą jest, że gadżety analne to akcesoria, po które sięgają tylko osoby zuchwałe, znudzone tradycyjnym seksem. Coraz częściej decydują się na nie ci, którzy dopiero co odkrywają siebie. Zatyczki analne, a także standardowe plugi to zabawki, od których warto zacząć swoją przygodę z właśnie tą formą aktywności seksualnej. Niewielkie rozmiary mogą pomóc Ci przełamać tabu oraz spróbować czegoś nowego. W naszym sklepie znajdziesz nie tylko pojedyncze zatyczki, ale także wieloczęściowe zestawy zatyczek o różnych kształtach i rozmiarach, dzięki czemu możesz w każdej chwili podnieść poziom stymulacji i wejść na wyższy level.