Dilda dla kobiet

Niezależnie od tego, czy szukasz podwójnych dildo dla par, czy interesuje Cię zakup czegoś specjalnie z myślą o sobie, w sklepie Intymność24 możesz przeglądać produkty do woli i wybierać je bez cienia onieśmielenia. W trosce o Twój komfort i zdrowie w naszej ofercie znajdują się najlepsze dildo znanych i cenionych producentów. Zadbaliśmy również o to, by każdy z dostępnych produktów został solidnie zapakowany oraz wysłany kurierem bądź do paczkomatu w pełni dyskretnie. A jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące oferty – zapraszamy do kontaktu.

Filtruj

Czym się różni dildo od wibratora?

Nie każdy wie, jakie różnice dzielą klasyczne dildo od nowoczesnego wibratora. Otóż o ile wibrator zawsze działa elektromechanicznie i generuje wibracje, o tyle standardowe dildo stanowi imitację męskiego członka, ale nie podlega drżeniom. To właśnie dildo należą do najstarszych zabawek erotycznych na świecie – istniały już w starożytności, wykonane z kamienia lub drewna i już wtedy wcięcia i wypustki odpowiadały za silniejsze doznania. W sklepie Intymność24 oferujemy dildo różnego rodzaju: od silikonowych realistycznych po eleganckie szklane czy żelowe i na przyssawkach. Wybór należy do Ciebie!

Na co zwrócić uwagę przy wyborze dildo? Cena, rodzaje, materiały

Kupowanie gadżetów erotycznych przez Internet stanowi dziś część codziennego życia. Co wyróżnia dostępne w naszym asortymencie dildo? Cena, która jest atrakcyjna, oraz mnogość wyboru. Przy czym zdajemy sobie sprawę z tego, że im większy wybór – tym trudniej może być Ci podjąć decyzję. Dla kobiet początkujących, które dopiero co odkrywają swoje potrzeby i poznają wielki świat akcesoriów erotycznych oferujemy klasyczne dildo o prostym trzonie, który stymuluje dopochwowo. Natomiast dla kobiet, które poszukują głębszych doznań i nowych wrażeń, polecamy dildo o większych rozmiarach i realistycznej fakturze żył oraz dildo stymulujące łechtaczkę.

Dildo dla kobiet nie tylko na prezent

Dawniej akcesoria i zabawki erotyczne pozostały tematem tabu, a dziś – na szczęście czasy się zmieniają! Dawniej dildo dla kobiet oraz inne tego typu gadżety dominowały jako prezenty o zabarwieniu żartobliwym, wręczane najczęściej na osiemnaste urodziny czy wieczór panieński, a dziś? – To także świetny prezent na walentynki, wspólnie spędzony wieczór sylwestrowy bądź Mikołajki. Niektórzy również inwestują w akcesoria erotyczne tak zupełnie bez okazji, obdarowując nimi drugą połówkę bądź… samą siebie. Dildo to jedna z naszych propozycji, jak sprawić, by Twoje życie intymne stało się bardziej emocjonujące i pełne doznań!